Kartonpiyer Hizmeti Maliyeti Nedir?

masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Kartonpiyer Hizmeti Maliyeti Nedir?
17 Temmuz 2020, 22:02

Kartonpiyer Hizmeti Maliyeti Nedir?

Temiz Dekorasyon; Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma anlayışla çalışıyoruz.

Deneyimli ve kaliteli elemanlarımızla ince işçilik ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle tüm boya ve badana işlerini itinayla yapıyoruz.

Boya ve badana işlerinizde en uygun fiyatlandırma bizde. İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Her biri alanında uzman personelimiz ile konut, ofis ve tüm iş kollarına ait iş yerinize profesyonel hizmet getiriyoruz.

Şirketimiz, komple ev tadilatı konusunda hizmet veren ve işinin kalitesi ile ön plana çıkan bir kuruluştur. Profesyonel kadromuz ile daime en güzel dekor yenileme ve tadilat işleri ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde dinleyerek gerekli notları almaktayız. Bu notlarımız doğrultusunda uzman kadromuz müşterimize yapılacak işin içeriğini,süresini ve fiyat bilgisini ayrıntılı şekilde aktaracaktır. Karşılıklı yapılan mütabakat sonrasında, sözleşme imzalanır ve anlaşma yapılan gün işe başlanmak üzere harekete geçilir.

KARTONPİYER NEDİR? MALİYETİ NASIL HESAPLANIR

Kartonpiyer çalışmaları iç ve dış dekorasyon uygulamalarının temelini oluşturmaktadır. İmalat, model ve uygulama bakımından en geniş yelpazeye sahip olan çalışmalardan bir tanesidir. Saray tavan şeklinde çok görsel tavan modellerinden tutun da, klasik stropiyer tavan çeşitlerine kadar her türlü görsellikte tavan ve duvar dekorasyonlarında kullanılabilir. Uygulanacak olan tavan tasarımlarına göre, iş şartlarına göre kartonpiyer fiyatları değişebilir.

Desenli (Motifli) alçı kartonpiyer ve stropiyer güncel fiyat listemizi en kısa sürede sizlerle paylaşmak için çalışıyoruz. Hazır olduğunda bu sayfamızda takip edebilirsiniz.

Mekânlara değer katan başlıca uygulamalardan birisi olan kartonpiyer fiyatları işçilik, tasarım ve uygulamara göre değişiklik arzedebilir. Fakat dilediğiniz ürünü sizler için temin ediyor ve yaşam alanlarınıza en kaliteli br biçimde uyguluyoruz. Üstelik bunu sizler için uygun fiyata kapatabiliyoruz.

Kartonpiyer Modelleri
Kartonpiyer Alçısı

Kartonpiyer işçilik ve malzeme fiyatları
Birbirinden görsel, şık ve modern kartonpiyer modelleri, avize göbekleri, sütun ve başlıklar, aplikler, kapı kemerleri, alçı payandalar ve daha sayamayacağımız yüzlerce farklı ürünlerin montajları için hizmetinizdeyiz. Kartonpiyer işçilik fiyatları ve stropiyer işçilik fiyatlarımız ekonomik olup, montaj işçiliklerimiz profesyoeneldir.

İstanbul ili ilçe ve yakın çevresinde uygulanan ortalama kartonpiyer ve stropiyer işçilik fiyatlarımız için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Kartonpiyer ustası olarak kartonpiyer fiyatlarını etkileyecek olumlu ve olumsuz koşulları ziyaretçilerimizle paylaşmak istiyoruz. İletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kartonpiyer fiyatlarını etkileyecek koşullar nelerdir?

Kartonpiyer işinin ölçüsünün az veya çok oluşu.

İş yerinin şehre veya semte uzaklığı ve mesafesi.

İşin süresi.

İşin ödemesi.

İşin tasarımı ve detayları.

Çalışılacak mekanın işi etkileyebilecek olumlu veya olumsuz koşulları.

LÜTFEN KARTONPİYER, DEKORASYON, ALÇIPAN VE HER TÜRLÜ İNŞAAT İŞLERİNİZ İÇİN TELEFONLA ARAYARAK VEYA TEKLİF FORMU DOLDURARAK FİYAT ALINIZ.

Mail: info@temizdekorasyon.com
Tel: 0537 234 11 68

Sosyal Medya :
Asma Tavan Hizmeti ve Maliyeti
25 Ağustos 2020, 19:35
ÖNCEKİ
Hizmetinizdeyiz
21 Mart 2021, 17:05
SONRAKİ