Alçı Alçıpan Hizmeti

masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Alçı Alçıpan Hizmeti

Alçı Alçıpan Hizmeti

İster ev, ister ofis, ister diğer tüm yaşam alanlarınız için, yılların vermiş olduğu tecrübe, deneyim ve kalifiye elemanlarımızla tüm alçı alçıpan işlerinizde her türlü hizmeti veriyoruz.

Evet, doğru yerdesiniz, Temiz Dekorasyon ekonomik bir fiyat ile eksiksiz bir alçı alçıpan hizmeti sunar.

Evinizin / ofisinizin yeni görünmesini sağlayın. Hoş göz zevkine ve estetiğe önem veren bir anlayışa sahipseniz oturduğunuz yeri sevdiğiniz bir mekana dönüştürün. Alçı alçıpan hizmetlerinde  uzman ekibimiz size uygun malzeme  seçiminde rehberlik edecek ve bunu sizin için en ekonomik fiyatla yapacaktır. 

Uzman ekipmanlarımız kalite ve çeşit kombinasyonları hakkında derin bir bilgi birikimi taşır ve hatta kişisel tercihlerinize göre güzel fikirler üretirler ve size en iyi sonucu önerir. Evinizin donukluğunu ve mekanınızın daha önce hiç olmadığı kadar canlandırmanıza yardımcı olurlar. Garantili standart fiyatlar ve güvenilir ustalarla size uygun zamanda ve yerde birinci sınıf duvar alçı alçıpan ve diğer her türlü hizmeti sunar.

Temiz Dekorasyon, bölgesinde en iyi alçı alçıpan çalışmasını sağlar. Temiz Dekorasyon'un ana amacı, müşterilere mümkün olan en kısa sürede ulaşmak ve işlerini görmektir. Müşterilerimize en güvenilir fiyatlarla % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

 

TEMİZ DEKORASYON:

Konut ve ticari projelerin iç, dış ve diğer her türlü cephe için, alçı alçıpan işinde tecrübeli eleman ve kullandığı kaliteli malzemelerle en üst seviyede iş yapar.  Temiz Dekorasyon kendi sektöründe yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar büyük ve gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. 

2010  yılından beri iş alanında rekabetçi bir bir anlayış yaptığı hizmet karşılığında fiyat garantesi vermektedir.  Çalışmalarında en üst kaliteli ürünleri kullanmaktadır. 

Temiz Dekorasyon, işini yapmakla yükümlü olduğu müşterileri için bünyesinde çalışan en iyi profesyonel kadroları sunmaktan mutluluk duymaktadır. Temiz Dekorasyon ailesindeki herkes, kendi disiplinlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip eğitimli birer profesyoneldir. Müşteri hizmetlerinden üretime, eğitimden garantilere, anlayıştan tamamlamaya kadar hepimiz bu hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. 

 

İŞ YAPMA ANLAYIŞIMIZ:

Piyasada bulunan en kaliteli ürünleri kullanırız. 
Kullandığımız ürünler bölgede ve alanlarında en üst seviyede kalite standardına sahiptir. 
Firma olarak bünyemizde dürüstlük, doğruluk ve kaliteye önem vermek birinci önceliğimizdir. 
Çalışanlarımızı, eğitim, öğretim ve elde ettiğimiz bilgi tecrübeyi müşterilerimizin iş alanına yansıtarak hem yaptığımız işin kalitesini artırır, hem de elemanların kariyerleri ve kişisel yaşamları için mümkün olan en yüksek standartları belirlemeye teşvik için tecrübe olur. Tüm ekip arkadaşlarımız kendileri geliştirmek ve müşterelere daha kaliteli bir hizmet sunmak için her türlü destek ve gelişim imkanlarını kullanmaktadırlar. 

Aldığımız tüm kararlarda işin önemi ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutarız. 

TEMİZ DEKORASYAN:

Kendi iş alanında bağımsız ekipmanlarıyla iş yapar. 2000  yılına dayanan geçmişiyle yaptığı işlerde takdir toplayan bir firmadır. Bugüne kadar, konuttan ticari alanlara, yeni inşaattan sonradan güçlendirmeye, sanayi ve daha birçok alanda büyük bir iş hacmi gerçkeleşmiştir. 

 

Alçı alçıpan işlerinde 2010 Yılından Günümüze Tam 10 Yıldır Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.

İstanbul'un tüm ilçelerinde başta konut, ofisler ve yaşanılabilen hastahane, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda alçı alçıpan hizmeti vermekteyiz.

Dilediğiniz renkte ve stilde çalışmalar yürütmekte, dilerseniz alçı alçıpanın yanı diğer tüm hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. 

Yerine göre alçı alçıpan hizmeti verdiğimiz ölçüm ve hacme göre en kısa sürede tamamlamaya çalışmaktayız. 

Ekibimize bağlı kendi alanlarında uzman alçı alçıpan ustalarımız ile işinizi en kısa sürede ve titiz işçilik ile tamamlıyoruz. Kırmadan, dökmeden, akıtmadan tüm işlemimizi büyük bir titizlik, ince bir işçilik ve profesyonellikle tamamlıyor ve en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. 1+0 daireden, dublex ve triplex dairelere, tek oda ofisten komple plazaya kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktayız.

Özellikle müşterilerimiz arasında fazlaca bulunan okul, dershane, kurs, hastahane, cami mağaza, cafe restoran gibi kurumlara da özel çözümler ve mimari projelere birlikte her türlü alçı alçıpan hizmetlerini vermekteyiz. 

⇒ 1 GÜNDE TESLİM ⇒ MİNİMUM FİYAT POLİTİKASI ⇒ ÜCRETSİZ PROJELENDİRME

Tüm alçı alçıpan çalışmalarınızı 1 günde teslim ediyor, büyük metre kareli işlerinizi ise en kısa sürede tamamlıyoruz. Minimum fiyat politikamız ile işlerinizi düşük maliyetler ile tamamlıyoruz. Ayrıca iş sözleşmesi öncesi ücretsiz keşif ve projelendirme hazırlıyoruz.

NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?
Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre tam olması gereken zamanda orada olur.

Mail: info@temizdekorasyon.com


Tel: 0 537 234 11 68

Zeytinburnu alçı alçıpan ustası
En iyi alçı alçıpan ustalarımızla Zeytinburnunda alçı alçıpan ustası ile en ekonomik fiyatlar bizde Zeytinburnu bölgesinde ve yakınlarında bulunan usta ekibimiz istediğiniz her çeşit alçı alçıpan uygulama hizmeti sunmaktadır. İster klasik ister dekoratif iç dekorasyon alanında yılların verdiği deneyim, bilgi birikim ile hizmet veriyoruz.

Alçı alçıpan işinde uzman ve işin ehli bir uzman ekipman arıyorsanız tam adrese gelmişsiniz demek. Evinizi, ofisinizin alçı alçıpan hizmetini yaparken işe başlamadan önce eşyalarınızı izole ederek uygulama esasında toz, kir ve her türlü zarar görmemelerine karşı koruyoruz. 0 537 234 11 68 telefonu arayın bizi yapılacak iş ile ilgili bilgi verin ananın da zaman kaybetmeden fiyat bilgisi edinin..

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

İstanbulun nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarlarımıza astığımız tv tablo vb gibi tamirleri çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak alçı alçıpan şleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez.

 

Zeytinburnu alçı alçıpan ustası ev ve iş yerlerinizin acil çözümünde ne ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün içinde hizmet sunma imkanına sahibiz. İstalarımızın her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır. Lütfen bizi aracı taşeron veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yerinin alçı alçıpan işlerini yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Nasıl çalışırız 1

( 1) Alçı alçıpan  uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar buludukları yerde veya odada toplanır üzerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3) Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak alçı alçıpan uygulanır ve her türlü noksanlık ve eksiklik giderilir.

(5 ) Yapılacak yerler yerine göre en iyi şekilde alçı alçıpan uygulanır.

(6) En son işlemlerden sonra gerektiği yerlere tekrardan alçı alçıpan çekilir.

(7) İş bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce alçı alçıpanı yapılmış bir şekilde size teslim edilir

Alçı alçıpan işi ciddi bir iştir ucuza kapatıram diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi alçı alçıpan işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlis alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her önünüze gelene iş yaptırmayınız. 

NEDEN ALÇI ALÇIPAN

İç duvar malzemelerinin en yaygın biçimlerinden ikisi alçı ve alçıpandır . Alçı antik çağlardan beri kullanılmaktadır. En erken sıva genellikle kireç, kum, hayvan kılı ve sudan yapılmıştır. 

Kireç bazlı sıvalara bir alternatif, alçı bazlı sıvalar daha hızlı kuruma süresi vardır. Bu yeni alçı formu popülerlik kazanmıştır çünkü inşaat sürecini hızlandırabilir.

Teknoloji ilerledikçe, alçıpan daha dayanıklı ve kolay ulaşılabilir hale geldi. 1950'lerde, alçıpan bir iç duvar malzemesi olarak popülerlik artmıştı . Ürün şimdi modern evlerde iç duvarların çoğunu kapsıyor.

Şimdi iç duvar uygulamaları için alçı ve alçıpanın bileşimini, avantajlarını ve dezavantajlarını keşfedeceğiz.

İlk önce sıvaya bakalım.

İç Sıva

İç duvarlar için en yaygın sıva şekli alçı sıvadır. Alçı duvarlar genellikle üç katlı bir işlemle oluşturulur. Başlamak için, çıta çerçeveye sabitlenmelidir. Tarihsel olarak, çıta ahşap şeritlerden yapılmıştır, ancak daha yakın zamanda metal veya alçıpan kullanıma girmiştir. Çıta, allık sıvaya tutunacak bir şey verir.

Çıta yerleştirildikten sonra alçı bileşiği karıştırılmalıdır. Bileşik genellikle kurur ve su ile karıştırılmalıdır . Bu adım oldukça kolay gelebilir olsa da, beceri ve deneyim belirli bir tutarlılık elde etmek için gerekli . Daha sonra sıva sonunda duvara uygulanabilir. İlk kat sıva uygulanır, çizilir ve kurumaya bırakılır. Bunu ikinci kat veya kahverengi kat takip eder ve duvar son kat ile bitirilir.

Kat sayısı ve tornalama nedeniyle, bir alçı duvar daha büyük bir hava bariyeri oluşturabilir, bir alçıpan duvardan daha kalın olma eğilimindedir . Bu kalınlık ayrıca odalar arasında iyi bir ses bariyeri oluşturur. Döşeme ve çerçeveleme iyi yapılırsa, alçı çok daha sert bir duvar sağlayabilir, bu da bükülme veya kırılma olasılığını azaltır. Alçı duvara uygulandığında sağlam olmadığı için, kavisli veya düzensiz yüzeyler için iyi bir seçim olabilir. Son olarak, sıva içindeki alçıtaşı, duvarlara yangına dayanıklı nitelikler veren yüksek bir su içeriğine sahiptir .

Bu faydalarla bile, sıva bugün ev sahipleriyle gözden düştü. Bunun neden olabileceğine dair bazı olasılıklara bakalım. İlk olarak, sıvama işlemi emek yoğun olduğundan fiyatın yükselmesine neden olur. Sıvama da zaman alıcıdır - uygulama ve kuruma süresinde. Buna ek olarak, alçı çok dayanıklı olsa da, binanın yerleşmesi veya yanlış kurulum ile çatlayabilir. Bu çatlakların bazıları alçı veya bir ayar tipi bileşik ile sabitlenebilir, ancak diğerleri yapısal restorasyon gerektirir.

Bunlar, ev sahiplerinin ve tadilatçıların artık alçıpanı tercih etme olasılıklarının bir kısmı olabilir. Bu iç duvar malzemesine daha yakından bakalım.

KAPLAMA SIVASI
Üç katlı otantik sıva işlemi günümüzde yeni evlerde nadiren kullanılırken, kaplama sıva da benzer bir alternatiftir. Alçı ve faydalı özelliklerinin birçoğunu sunar, ancak uygulanması çok daha az zaman alır. Bir kaplama sıva, mavi tahta tabanı veya özel nem ve yapışkan nitelikleri ile alçıpan ile başlar . Daha sonra, mavi plakanın üzerine normal sıvaya benzer şekilde bir veya iki kat sıva uygulanır.

Alçıpan ve sıva arasındaki fark nedir?

Temel alçı alçıpan için, aksine alçı çekirdek malzeme oluşturmak için su ve bazen katkı maddeleri ile karıştırılır. Yapışkan malzeme daha sonra iki farklı kağıt tabakası arasında sıkıştırılır veya düzleştirilir ve kurutulur. Kağıdın bir tarafı, diğer tarafı veya arka, daha kaba bir doku ise güçlü ve pürüzsüz olan yüzüdür .

Alçıpan montajı , sıva ile karşılaştırıldığında oldukça hızlı bir işlemdir. Levhalar duvarların şekline uyacak şekilde kesilir. Daha sonra evin kaba çerçevesine sabitlenirler. Levhalar yerleştirildikten sonra, düz bir kenar vermek için köşelere boncuk eklenir. Duvarlar daha sonra derzlerin, köşelerin ve levhaların duvara tutturulduğu yerlere kağıt veya cam elyaf örgü bant ile bantlanır. Daha sonra, tipik üç birleştirici bileşik katmanı eklenir. Her kattan sonra, duvar daha pürüzsüz bir yüzey elde etmek için zımparalanır. Üçüncü katman kuruduktan sonra, duvar boyanmaya hazırdır.

Alçıpan üzerine alçıpanın belirgin avantajları vardır. İlk olarak, kurulum süreci daha az zaman ve emek gerektirir, bu da daha az maliyete dönüşebilir. Alçıpan ayrıca panolardaki su nedeniyle yangına dayanıklı özelliklere sahip olmanın yanı sıra gürültüyü azaltmaya yardımcı olur.

Alçıpan bir iç duvar malzemesi olarak birçok avantaja sahip olsa da, yenilmez değildir. Alçıpan binanın çökmesi veya ev sahibi kazaları nedeniyle zarar görebilir. Yaygın bir sorun, bu bağlantı elemanlarının başı bir çıkıntı oluşturduğunda veya alçıpandan göründüğünde çivi veya vida patlamasıdır.

İkincisi, alçı alçıpan uzun süre yüksek nem seviyelerine maruz kalırsa su hasarına karşı hassastır . Daha iyi su direnci için tasarlanmış katkı maddelerine sahip özel alçıpan levhalar vardır.

Su hassasiyetinin yanı sıra, alçıpan duvar panolarında kalıp problemleri olabilir. Kalıp olasılığını azaltmak için, yeni alçı alçıpan panoları kağıtsız gidiyor.

İster alçıpanın çok yönlülüğünü ister alçı duvarların eski dünya cazibesini seçin, iç duvarlar evinizin görünümünü, akışını ve hissini şekillendirir. Alçı ve alçıpanın avantaj ve dezavantajlarını bilmek, yaşam tarzınız için en iyi sistemi seçmenize yardımcı olur.

Alçıpan nedir?
Alçıpan, tavanları ve iç duvarları inşa etmek için kullanılan popüler bir yapı ürünüdür. Alçıpan 1940'larda Avustralya'ya tanıtıldı ve genellikle alçıpan, alçıpan ve Gyprock olarak da bilinir. Standart alçıpan, iki kalın kağıt arasına bir alçı sıva tabakası sandviç edilerek yapılır . Alçı reçetesinde veya sandviç malzemesinde yapılan değişiklikler suya dayanıklı veya ses yalıtımı için kullanılabilen alçı levhalarla sonuçlanabilir.

Alçıpan neden kullanılır?
Alçıpan montajı, evinizde iç yüzeyler oluşturmak için nispeten basit ve etkili bir yöntemdir. Kurulumu hızlı ve uygun fiyatlı. Alçıpan kurulduktan sonra, bu boya, duvar kağıdı, fayans, dahil olmak üzere çeşitli tedaviler ile bitmiş olabilir wainscoting ve render. Standart alçı panelin diğer faydaları arasında yangına dayanıklılık ve nispeten düşük çevresel etki yer alır.

Alçıpan nasıl monte edilir?
Standart alçıpan 6 metreye kadar uzunluklarda ve 1200 mm veya 1350 mm genişliklerde gelir. Duvarların çoğu 10 mm kalınlığında alçıpan kullanılarak yapılmıştır, ancak birkaç farklı kalınlıkta mevcuttur. Tavan alçıpanının mukavemet için güçlendirilmesi gerekir, bu nedenle biraz daha kalın olma eğilimindedir. Evinizin çerçevesi kurulduktan ve kablolama ve sıhhi tesisat kurulduktan sonra, iç duvarlar ve tavanlar oluşturmak için alçıpan kurmaya hazırsınız.

Alçıpanın bakımı kolay mı?
Alçıpan oldukça ince ve kırılgandır, bu da çatlaklara ve kırılmalara karşı savunmasız hale getirir. Aşırı miktarda su ile temas ederse küflenecek ve değiştirilmesi gerekecektir. Artı tarafta, alçıpanın onarımı kolaydır. Alçı levha yamaları boyamanız gerektiğinde fazla iç boyayı tutun.

Avantajları
Pürüzsüz yüzey
Çok yönlü - boya, render, fayans vb.
Onarımı kolay
satın alınabilir
Geri dönüştürülebilir

ALÇI NEDİR VE NERELERDE KULLANILIR

Alçı , iç duvarları ve tavanları kaplamak , korumak ve süslemek için kullanılan bir yapı malzemesidir . Ayrıca oluşturmak için kullanılabilecek mimari pervaz gibi tavan gül, korniş , kornişleri vb, vb.

En yaygın sıva türleri alçı , kireç veya çimento ile su ve kum bileşimidir . Sıvı tipik olarak, imal edilmiş bir kuru toz olarak ve daha sonra çalışan oluşturmak karıştırma ile katı bir macun su Uygulama öncesinde.

' Sıva ' terimi, düz bir yüzeyden ziyade dokulu bir yüzey üretmek için bir şekilde çalışan alçı anlamına gelir . Daha fazla bilgi için Stucco'ya bakınız .

Render alçıya benzer , ancak binaların dışına uygulanır ve su geçirmezlik özelliklerine sahiptir . Daha fazla bilgi için Görüntüleme'ye bakın .

Sıva tarihçesi
Bir şekilde bir sıvama oluşturma ilkel uygarlıklarına tarafından kullanılan dayanıklı ve hava şartlarına dayanıklı yapılar çamuru kullanılarak. Mısır piramitleri, yaklaşık 4000 yıl sonra sert ve dayanıklı kalan bugün kullanılanla karşılaştırılabilir bir alçı işi içerir .

Yunan zanaatkârları esas olarak tapınakların dışını , bazen de iç kısımlarını örtmek için alçı kullandılar . Tarih boyunca, alçı tavanlar giderek daha süslü hale geldi, Tudor döneminde olanlar özellikle abartılı oldu.

Bununla birlikte, sıvanın sanatsal beceri ve ifadeyi gösterme aracı olarak kullanılması, taklit ve mekanik çoğalmanın yaratıcı bir ortam olarak yer değiştirdiği 19. yüzyılda azalmıştır. Ancak, alçı hala çok yaygın bir şekilde kullanılan yüzey için iç duvarları , tavanlar için bazen hala ve dış duvarlar .

Türleri sıva ile bağlayıcı
Kullanılan bağlayıcıya bağlı olarak bir dizi farklı sıva türü vardır .

Alçı sıva
Alçı sıva ya da ' sıvı Paris' (POP), en yaygın bir şekilde bir sıva için iç duvarlar . Alçıtaşı yaklaşık 150 ° C'ye (300 ° F) ısıtılarak üretilir . Karıştırıldığında suda , kuru alçı tozu yeniden formları halinde alçı . Değiştirilmemiş sıva karıştırıldıktan yaklaşık 10 dakika sonra oluşmaya başlar, ancak 72 saat geçene kadar tam olarak ayarlanmaz. Alçı sıva vardır iyi yangına dayanıklı nitelikleri .

Kireç sıva
Kireç sıva , kalsiyum hidroksit (kireç) ve kumun (veya diğer inert dolguların ) bir bileşimidir . Bazen çatlamayı önlemek ve büzülmeyi azaltmak için hayvan kılı ile güçlendirilebilir . Sıvı ile temas yoluyla belirler karbon dioksit , kalsiyum karbonat (kalsiyum hidroksit dönüştüren bir atmosferde kireçtaşı ). Genellikle alçı ve çimento sıvalarından daha esnek ve nefes alabilirdir ve en yaygın olarak eski özelliklerde kullanılır .

Çimento sıvası
Çimento sıvası kum , çimento ve su karışımıdır . Normalde duvar içlerine ve dış mekanlarına uygulanır . Düzgün bir yüzey elde etme yeteneğine sahip olmasına rağmen, iç bazen ek bir bitirme gerektirecektir katmanı içinde alçı sıva . Çimento sıvası , alçı sıvasından daha fazla nem direnci sağlar .

Kil sıva
Kil sıva , alçı , çimento veya kireç esaslı sıvalardan daha düşük somut enerjiye sahip modern sıvalara daha sürdürülebilir bir alternatif olarak kabul edilir . Gücünü artırmak için fiber katkı maddeleri ile ve bir dizi 'doğal' renkte mevcuttur . Nefes alabilir ve boyanması gerekmez.

Uygulamaya göre alçı çeşitleri
Sıvalar ayrıca uygulama ile kategorize edilebilir:

Kurul bitiş sıva kullanılır alçı .
Yapıştırıcı sıva , yeni duvarlara uygulanan bir astar olarak kullanılır .
Browning alçısı , özellikle emici yüzeyler için bir astar olarak kullanılır.
Kaplama katı sıva , neme dayanıklı bir yol (DPC) yerleştirilmiş veya enjekte edilmiş duvarlar için nem direnci sağlar .
Sert duvar sıva esmerleşme sıva benzer , ancak daha hızlı kurur ve daha iyi darbe dayanımı vardır.
Isıya dayanıklı sıva , sıcaklıkların 50 ° C'yi aşabileceği duvarlar ve baca memeleri için kullanılır .
Çoklu bitiş sıva bir üst kat olan sıva .
Tek kat sıva tipik olarak bir yama sıvası olarak kullanılır .
Sert kaplama sıva olağanüstü darbe direncine sahiptir.


Sıva teknikleri
Alçı tipik olarak, dahili içerisine tabakaların sayısı ile, tabakaların yüzey pürüzlülüğüne bağlı olan sıvalı . Kaba, çıplak duvarlar üç kat alçı gerektirebilir , alçıpan ise sadece 2 ila 3 mm'lik bir son kat sıyırması gerektirebilir.

Tipik olarak kuru olarak temin edilen alçı bileşiği önce doğru kremsi kıvamı elde etmek için özen gösterilerek su ile karıştırılmalıdır . Karıştırma en iyi şekilde, sıvanın suya eklenmesi ile yapılır , aksi halde değil.

Alçı daha sonra uygulanabilir duvar . İlk kat uygulanır, çizilir ve kurumaya bırakılır. Bunu ikinci kat ve son olarak üçüncü bir son kat takip eder .

Sıva , yoğun emek ve zaman alıcı bir işlemdir ve sonuç olarak, kuru astar gibi teknikler popülerlik kazanarak son yıllarda düşüşe neden olmuştur .

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınıza boya ve malzemeler dâhil mi?

Temiz Dekorasyon olarak, Malzeme dahil fiyat talebinde bulunursanız Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir.

Temiz Dekorasyon olarak, 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Temiz Dekorasyon olarak, Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Temiz Dekorasyon olarak, Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimli fiyat olarak dönüyor.

Temiz Deekorasyon olarak, evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz.