Boya Badana Hizmeti

masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Boya Badana Hizmeti

Boya Badana Hizmeti

Yeni yuvanızın tüm inşaat işleri bitmiş sıra boya badana işine gelmiş. O da bizim işimiz. Deneyimli ve kaliteli elemanlarımızla ince işçilik ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle tüm boya ve badana işlerinize talibiz...

Evet, doğru yerdesiniz, Temiz Dekorasyon ekonomik bir fiyat ile eksiksiz bir boya badana çözümü sunar.

Evinizin / ofisinizin yeni görünmesini sağlayın. Serinletici bir hava verin. Sevdiğiniz bir mekana dönüştürün. Boyalı olsun. Veya bu konuda, isterseniz, rengini siz seçin.. Uzman ekibiniz size uygun markanın seçiminde rehberlik edecek ve bunu sizin için en ekonomik fiyatla yapacaktır. 

Uzman ekipmanlarımız renk kombinasyonları hakkında derin bir bilgi birikimi taşır ve hatta kişisel tercihlerinize göre size bir tema önerir. Evinizin donukluğunu boyayın ve mekanınızı daha önce hiç olmadığı kadar canlandırmanıza yardımcı olurlar. Garantili standart fiyatlar ve güvenilir ustalarla size uygun zamanda ve yerde birinci sınıf duvar boya badana ve diğer her türlü hizmeti sunar.

Temiz Dekorasyon, bölgesinde en iyi badana ve boya çalışması sağlar. Temiz Dekorasyon'un ana amacı, müşterilere mümkün olan en kısa sürede ulaşmak ve işlerini görmektir. Müşterilerimize en güvenilir fiyatlarla % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

TEMİZ DEKORASYON:

Konut ve ticari projelerin iç, dış ve diğer her türlü cephe için, boya badana işinde tecrübeli eleman ve kullandığı kaliteli malzemelerle en üst seviyede iş yapar.  Temiz Dekorasyon kendi sektöründe yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar büyük ve gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. 

2010  yılından beri iş alanında rekabetçi bir bir anlayış yaptığı hizmet karşılığında fiyat garantesi vermektedir.  Çalışmalarında en üst kaliteli ürünleri kullanmaktadır. 

Temiz Dekorasyon, işini yapmakla yükümlü olduğu müşterileri için bünyesinde çalışan en iyi profesyonel kadroları sunmaktan mutluluk duymaktadır. Temiz Dekorasyon ailesindeki herkes, kendi disiplinlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip eğitimli birer profesyoneldir. Müşteri hizmetlerinden üretime, eğitimden garantilere, anlayıştan tamamlamaya kadar hepimiz bu hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. 

İŞ YAPMA ANLAYIŞIMIZ:

Piyasada bulunan en kaliteli ürünleri kullanırız. 
Kullandığımız ürünler bölgede ve alanlarında en üst seviyede kalite standardına sahiptir. 
Firma olarak bünyemizde dürüstlük, doğruluk ve kaliteye önem vermek birinci önceliğimizdir. 
Çalışanlarımızı, eğitim, öğretim ve elde ettiğimiz bilgi tecrübeyi müşterilerimizin iş alanına yansıtarak hem yaptığımız işin kalitesini artırır, hem de elemanların kariyerleri ve kişisel yaşamları için mümkün olan en yüksek standartları belirlemeye teşvik için tecrübe olur. Tüm ekip arkadaşlarımız kendileri geliştirmek ve müşterelere daha kaliteli bir hizmet sunmak için her türlü destek ve gelişim imkanlarını kullanmaktadırlar. 

Aldığımız tüm kararlarda işin önemi ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutarız. 

TEMİZ DEKORASYAN:

Kendi iş alanında bağımsız ekipmanlarıyla iş yapar. 2000  yılına dayanan geçmişiyle yaptığı işlerde takdir toplayan bir firmadır. Bugüne kadar, konuttan ticari alanlara, yeni inşaattan sonradan güçlendirmeye, sanayi ve daha birçok alanda büyük bir iş hacmi gerçkeleşmiştir. 

Boya ve Badana İşlerinizde 2010 Yılından Günümüze Tam 10 Yıldır Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.

İstanbul'un tüm ilçelerinde başta konutlar ve ofisler olmak üzere, hastahane, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda boya ve badana hizmeti vermekteyiz.

Dilediğiniz renkte ve stilde çalışmalar yürütmekte, dilerseniz boyanın yanı sıra duvar kağıdı çalışmaları da gerçekleştirmekteyiz.

Bir günde boyanacak yeri dilediğiniz renkte profesyonelce boyayıp size teslim ediyoruz.

Ekibimize bağlı kendi alanlarında uzman boya ustalarımız ile işinizi en kısa sürede ve titiz işçilik ile tamamlıyoruz. Kırmadan, dökmeden, akıtmadan tüm işlemimizi büyük bir titizlik, ince bir işçilik ve profesyonellikle tamamlıyor ve en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. 1+0 daireden, dublex ve triplex dairelere, tek oda ofisten komple plazaya kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktayız.

Özellikle müşterilerimiz arasında fazlaca bulunan okul, dershane, kurs, hastahane gibi kurumlara da özel çözümler ve mimari projelere sadık kalarak boya ve badana çalışmaları yürütmekteyiz.

1 GÜNDE TESLİM MİNİMUM FİYAT POLİTİKASI ÜCRETSİZ PROJELENDİRME

Tüm boya ve badana çalışmalarınızı 1 günde teslim ediyor, büyük metre kareli işlerinizi ise en kısa sürede tamamlıyoruz. Minimum fiyat politikamız ile işlerinizi düşük maliyetler ile tamamlıyoruz. Ayrıca iş sözleşmesi öncesi ücretsiz keşif ve projelendirme hazırlıyoruz.

NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?
Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre tam olması gereken zamanda orada olur.

Mail: info@temizdekorasyon.com


Tel: 0 537 234 11 68

Zeytinburnu Boya badana Ustası
En iyi boyacı ustalarımız ile Zeytinburnu'nda boya badana ustası ile en ekonomik fiyatlar bizde. Zeytinburnu bölgesinde ve yakınlarında bulunan usta boyacı ekibimiz istediğiniz her çeşit boya badana uygulama hizmeti sunmaktadır ister klasik ister dekoratif iç dekorasyon alanında yılların verdiği deneyim bilgi birikim ile hizmet sunuyoruz

İşin ehli boyacı bir ekip!mi arıyorsunuz Zeytinburnu ev boyama ustası ustası Evinizi ofisinizi boya badana uygulama yapılırken boya işine başlamadan önce eşyalarınızı izole ederek uygulama esasında toz kir boya dökülmelerine karşı korumuş oluruz 0 537 234 11 68 telefonu arayın bizi yapılacak iş ile ilgili bilgi verin ananın da zaman kaybetmeden fiyat bilgisi edinin..

Evdeki kabarma çatlamaları onarma

İstanbulun nemli havasından dolayı neredeyse evlerin çoğunda duvar ve tavanlarda kabarma çatlaklar oluşmaktadır yada duvarlarımıza astığımız tv tablo v.b gibi tamirleri çok iyi bir şekilde profesyonelce onararak boya badana işleminden sonra kesinlikle bu onarılan yerler yama gibi gözükmez.

Ustalarımız boya markalarının renk kataloğunu yanında getirerek dilediğiniz markalarının rengini seçebilirsiniz ekibimiz alçıpen Zeytinburnu boyacı şirketleri firmamız boyama işlerinizi profesyonelce yapmaktadır.

Zeytinburnu badanacı boyacı ustası Ev iş yerlerinizin boya işlerinde acil usta ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün hizmet verebiliriz ustalarımız her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır lütfen bizi aracı taşeron veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yeri boya alçı işleri yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Nasıl çalışırız 1

( 1) Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar buludukları yerde veya odada toplanır üzerleri örtülür.bo

(2) Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.
(3) Parkelerin çizilmemesi toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

(4 ) Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

(5 ) Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

(6) En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

(7) Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir..

Eviniz ter temiz profesyonelce boyanmış bir şekilde size teslim edilir

Boya badana işi ciddi bir iştir ucuza evimi boyatacağım diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi boya badana işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlis alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her boya çeşidini iyi tanımak ve bilmek gerekir işinizi ustasına yaptırın acemi bilinçsiz kişilere boya yaptırmayın kendi paranızla rezil olmayın..

İç cephe renk kartelaları

Filli Boya Renk Kataloğu / Kartelası
Polisan Renk Kataloğu /Kartelası
Dyo Renk Kataloğu /Kartelası
Marshall renk kartelası

NEDEN BADANA BOYA?

“Badana ve boya arasındaki fark nedir?”

Evinizi boyamayı veya yeniden boyamayı düşünüyorsanız, bu soru muhtemelen aklınızı aşmıştır. Badana yıkamanın avantajları nelerdir? Neden boya yerine badana kullanmalıyım? Beyaz badana eski bir teknik değil mi? Badana evimi eski gösterecek mi?

Beyazlatma ve boyama arasında birkaç fark vardır ve beyaz yıkamanın daha eski bir teknik olduğu da doğrudur. Buna rağmen, beyazlatma daha geleneksel boyaya popüler bir alternatif olmaya devam ediyor. Badana kullanımı, en iyi geleneksel boyanın bile sunamayacağı avantajlar sunar.

Badana Avantajları
Badana eski bir resim tekniğidir, ancak güncel değildir. Evinize geleneksel boya ile yakalayamayacağınız zamansız, rustik bir görünüm sağlayacaktır. Teknik eski olsa da, zaman içinde test edilmiştir ve geleneksel boyaların yapamayacağı şekilde evinize fayda sağlayabilir.

Badana Uzun Süre Kalıyor
Piyasadaki en pahalı geleneksel boyayı satın alsanız bile, sonunda soyulur, talaşlanır ve kaybolur. İyi görünmeye devam etmesini istiyorsanız, boya sürekli bakım gerektirir. Badana ile bu bir sorun değildir. Badana soyulmaz veya yontulmaz ve görünümünü korumak için çok az bakım gerektirir. Aslında, bazen bakım gerekmeden önce onlarca yıl sürebilir.

Badana Evinizi Korur
Mülkünüzü sert hava koşullarından ve diğer tehditlerden korumak istiyorsunuz. Bir taş veya tuğla ev şüphesiz sağlamdır, ancak yine de doğru koşullar altında etkilenebilir. Nem tuğlaya veya taş işçiliğe sızabilir. Eğer öyleyse, taş, tuğla veya harçta donar ve kırıklara neden olur. Bu kırıklar, böceklerin yumurtalarını bırakmaları veya evinize girmeleri için ideal yerler olarak hizmet edebilir. Bu olduğu takdirde, bir böcek istilası tehlikesiyle karşı karşıya kalacaksınız. Neyse ki, badana taşınızı veya tuğlanızı hem kötü hava hem de zararlılardan koruyabilir. Badana nem sızdırmaz, bu da kırıkların oluşması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir. Badana çok dayanıklıdır, fırtınalar ona zarar vermez veya evinizden yıkamaz. Buna ek olarak, badana doğal olarak böcekleri iter, bu nedenle yumurta bırakma veya istila etme korkusu yoktur.

 

 

 

 

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınıza boya ve malzemeler dâhil mi?

Temiz Dekorasyon olarak, Malzeme dahil fiyat talebinde bulunursanız Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir.

Temiz Dekorasyon olarak, 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Temiz Dekorasyon olarak, Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Temiz Dekorasyon olarak, Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimli fiyat olarak dönüyor.

Temiz Deekorasyon olarak, evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz.