İç Dış Dekorasyon Hizmeti

masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
İç Dış Dekorasyon Hizmeti

İç Dış Dekorasyon Hizmeti

Temiz Dekorasyon, iç ve dış mekanlarda müşteri memnuniyetini esas alan çalışma anlayışıyla her türlü projeyi itina ile yapar.

Evet, doğru yerdesiniz, Temiz Dekorasyon ekonomik bir fiyat ile eksiksiz bir iç dış dekorasyon hizmeti sunar.

Evinizin / ofisinizin yeni görünmesini sağlayın. Hoş göz zevkine ve estetiğe önem veren bir anlayışa sahipseniz oturduğunuz yeri sevdiğiniz bir mekana dönüştürün. İç dış dekorasyon hizmetlerinde  uzman ekibimiz size uygun malzeme  seçiminde rehberlik edecek ve bunu sizin için en ekonomik fiyatla yapacaktır. 

Uzman ekipmanlarımız kalite ve çeşit kombinasyonları hakkında derin bir bilgi birikimi taşır ve hatta kişisel tercihlerinize göre güzel fikirler üretirler ve size en iyi sonucu önerir. Evinizin donukluğunu ve mekanınızın daha önce hiç olmadığı kadar canlandırmanıza yardımcı olurlar. Garantili standart fiyatlar ve güvenilir ustalarla size uygun zamanda ve yerde birinci sınıf duvar iç dekorasyon ve diğer her türlü hizmeti sunar.

Temiz Dekorasyon, bölgesinde en iyi iç dış dekorasyon çalışmasını sağlar. Temiz Dekorasyon'un ana amacı, müşterilere mümkün olan en kısa sürede ulaşmak ve işlerini görmektir. Müşterilerimize en güvenilir fiyatlarla % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

 

TEMİZ DEKORASYON:

Konut ve ticari projelerin iç, dış ve diğer her türlü cephe için, iç dış dekorasyon işinde tecrübeli eleman ve kullandığı kaliteli malzemelerle en üst seviyede iş yapar.  Temiz Dekorasyon kendi sektöründe yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar büyük ve gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. 

2010  yılından beri iş alanında rekabetçi bir bir anlayış yaptığı hizmet karşılığında fiyat garantesi vermektedir.  Çalışmalarında en üst kaliteli ürünleri kullanmaktadır. 

Temiz Dekorasyon, işini yapmakla yükümlü olduğu müşterileri için bünyesinde çalışan en iyi profesyonel kadroları sunmaktan mutluluk duymaktadır. Temiz Dekorasyon ailesindeki herkes, kendi disiplinlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip eğitimli birer profesyoneldir. Müşteri hizmetlerinden üretime, eğitimden garantilere, anlayıştan tamamlamaya kadar hepimiz bu hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. 

 

İŞ YAPMA ANLAYIŞIMIZ:

Piyasada bulunan en kaliteli ürünleri kullanırız. 
Kullandığımız ürünler bölgede ve alanlarında en üst seviyede kalite standardına sahiptir. 
Firma olarak bünyemizde dürüstlük, doğruluk ve kaliteye önem vermek birinci önceliğimizdir. 
Çalışanlarımızı, eğitim, öğretim ve elde ettiğimiz bilgi tecrübeyi müşterilerimizin iş alanına yansıtarak hem yaptığımız işin kalitesini artırır, hem de elemanların kariyerleri ve kişisel yaşamları için mümkün olan en yüksek standartları belirlemeye teşvik için tecrübe olur. Tüm ekip arkadaşlarımız kendileri geliştirmek ve müşterelere daha kaliteli bir hizmet sunmak için her türlü destek ve gelişim imkanlarını kullanmaktadırlar. 

Aldığımız tüm kararlarda işin önemi ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutarız. 

TEMİZ DEKORASYAN:

Kendi iş alanında bağımsız ekipmanlarıyla iş yapar. 2000  yılına dayanan geçmişiyle yaptığı işlerde takdir toplayan bir firmadır. Bugüne kadar, konuttan ticari alanlara, yeni inşaattan sonradan güçlendirmeye, sanayi ve daha birçok alanda büyük bir iş hacmi gerçkeleşmiştir. 

 

İç dış dekorasyon işlerinde 2010 Yılından Günümüze Tam 10 Yıldır Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.

İstanbul'un tüm ilçelerinde başta konut, ofisler ve yaşanılabilen hastahane, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda iç dış dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

Dilediğiniz renkte ve stilde çalışmalar yürütmekte, dilerseniz iç dış dekorasyonun yanı diğer tüm hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. 

Yerine göre iç dış dekorasyon hizmeti verdiğimiz ölçüm ve hacme göre en kısa sürede tamamlamaya çalışmaktayız. 

Ekibimize bağlı kendi alanlarında uzman iç dış dekorasyon ustalarımız ile işinizi en kısa sürede ve titiz işçilik ile tamamlıyoruz. Kırmadan, dökmeden, akıtmadan tüm işlemimizi büyük bir titizlik, ince bir işçilik ve profesyonellikle tamamlıyor ve en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. 1+0 daireden, dublex ve triplex dairelere, tek oda ofisten komple plazaya kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktayız.

Özellikle müşterilerimiz arasında fazlaca bulunan okul, dershane, kurs, hastahane, cami mağaza, cafe restoran gibi kurumlara da özel çözümler ve mimari projelere birlikte her türlü iç dış dekorasyon hizmetlerini vermekteyiz. 

⇒ 1 GÜNDE TESLİM ⇒ MİNİMUM FİYAT POLİTİKASI ⇒ ÜCRETSİZ PROJELENDİRME

Tüm iç dış dekorasyon çalışmalarınızı 1 günde teslim ediyor, büyük metre kareli işlerinizi ise en kısa sürede tamamlıyoruz. Minimum fiyat politikamız ile işlerinizi düşük maliyetler ile tamamlıyoruz. Ayrıca iş sözleşmesi öncesi ücretsiz keşif ve projelendirme hazırlıyoruz.

NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?
Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre tam olması gereken zamanda orada olur.

Mail: info@temizdekorasyon.com


Tel: 0 537 234 11 68

Zeytinburnu iç dış dekorasyon ustası
En iyi iç dış dekorasyon ustalarımızla Zeytinburnunda iç dış dekorasyon ustası ile en ekonomik fiyatlar bizde Zeytinburnu bölgesinde ve yakınlarında bulunan usta ekibimiz istediğiniz her çeşit iç dış dekorasyon uygulama hizmeti sunmaktadır. İster klasik ister dekoratif iç dekorasyon alanında yılların verdiği deneyim, bilgi birikim ile hizmet veriyoruz.

iç dış dekorasyon işinde uzman ve işin ehli bir uzman ekipman arıyorsanız tam adrese gelmişsiniz demek. Evinizi, ofisinizin iç dış dekorasyon hizmetini yaparken işe başlamadan önce eşyalarınızı izole ederek uygulama esasında toz, kir ve her türlü zarar görmemelerine karşı koruyoruz. 0 537 234 11 68 telefonu arayın bizi yapılacak iş ile ilgili bilgi verin ananın da zaman kaybetmeden fiyat bilgisi edinin..

Zeytinburnu iç dış dekorasyon ustası ev ve iş yerlerinizin acil çözümünde ne ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün içinde hizmet sunma imkanına sahibiz. İstalarımızın her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır. Lütfen bizi aracı taşeron veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yerinin iç dış dekorasyon işlerini yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Nasıl çalışırız

( 1) iç dış dekorasyon uygulamasına en hassas bir biçimde hazırlık çalışması yapılır.

(2) Mekanın zarar görmemesi ve iyi bir kombinasyon için en ince detayına kadar çalışma sağlanır.
(3) Her türlü ince detay düşünülerek mekanın bir bütünlük içinde görünmesini sağlar.

(4 ) Duvar ve mekanın uyumuna bakılır.

(5 ) Yapılacak yerler yerine göre en iyi şekilde iç dış dekorasyon uygulanır.

(6) İş bitiminde müşteri memnuniyeti esas alınarak görüş alınır.

Eviniz ter temiz profesyonelce iç dış dekorasyonı yapılmış bir şekilde size teslim edilir

iç dış dekorasyon işi ciddi bir iştir ucuza kapatıram diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi iç dış dekorasyon işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlis alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her önünüze gelene iş yaptırmayınız. 

İç Dekorasyon Nedir?

İç dekorasyon, bir iç mekanı sakinleri için daha estetik olarak hoş ve işlevsel olarak kullanışlı hale getirme sanatı ve bilimini ifade eder . Bir binanın dış kısmı bazen iç dekorasyona da dahil edilebilirken, terim genellikle sadece iç tasarıma atıfta bulunur.

İç dekorasyon , bir müşterinin kişisel tercihlerine ve tarzına göre bir konut evini veya ticari işi dekore etme sanatıdır. Renk şemaları, döşeme malzemeleri, mobilya, sanat eseri ve aksesuarların seçilmesini içerir. Bir alanı estetik açıdan hoş ve bütçeye uygun bir tasarıma dönüştürür.

Bir Mekana Hayat Verme
Bir oda veya iş ofisi eksik midir? Dekor sıkıcı ve modası geçmiş görünüyor mu? Belki bir alan boştur ve onu hayata geçirmek için mükemmel tasarıma ihtiyaç duyar? Hepsi bir iç dekoratör kiralamak için nedenlerdir. Dekorasyon, bazıları için kolay bir görev gibi görünebilir, ancak tasarım stilleri hakkında ayrıntıların ve bilginin bolca ele alınmasını gerektirir.

Dış Cephe Dekorasyon Ürünleri ve Uygulamaları
Dış dekorasyon uygulamaları, yanlış ürün tercihi, aşırı dekorasyon uygulaması veya uygunsuz desen tercihi, uzun çabaların sonucu olarak son aşamaya getirdiğiniz projenizi olumsuz etkileyebilir.

Dekorasyon bir sanattır.

Cephe dekorasyonunun uygulanmasından önce, geçmişten günümüze kadar olan uygulamaların ve gelişmelerin araştırılması gerekmektedir. Farklı görüşlere sahip insanlara marjinal fayda sağlayabilecek, onları mutlu edecek ve geleceği öngörerek barış sağlayabilecek bir dış tasarım tasarlamak önemlidir.

Bu sayede cepheniz yıllarca popüler kalabilir ve değer kazanmaya devam edebilir.

Başarılı bir dış dekorasyonun sonucu olarak mimarinizin görünümü sizi daha mutlu bir birey yapar.

Örneğin, 4 bloktan oluşan bir toplu konut projesi cephe uygulaması aşamasındadır. Daireleri satın alan insanlara soruyorlar. Tüketicilerin her biri farklı özellik ve renklerde farklı yüz zevklerine ve görünümlerine sahiptir. Burada, tüm önemli tüketiciler, özellikle gençler "gelecekte, hayal edilen tasarımlar dikkate alınarak cephe tasarımları tercih edilmelidir.

Ancak herkes için ortak olan gerçek “kalite” dir.

“Poliüretan” cephe dekorasyon panellerinin üreticisi ve uygulaması olarak, dünyanın en kaliteli dekorasyon ürünlerini üretmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. İçe aktarma için gereken tüm yetki sertifikalarına ve test raporlarına sahiptir.

Panellerimiz dışında, işçilikle üretilen ve daha sonra uygulanan özel tasarımlar önce üretim alanımızda birleştirilip uygulanmaktadır.

Poliüretan Dış Cephe Dekorasyon Ürünleri
Hepsi dış kısımda vazgeçilmez ürünlerdir. Geniş bir ürün yelpazemiz var ve dış dekorasyon sayfamızı ziyaret ederek mimariniz için en uygun desenli paneli kolayca seçebilirsiniz . Poliüretan ürünlerimizle cephenize küçük dokunuşlar yaparak değeri artırabilir ve modern görünmesini sağlayabilirsiniz.

Modellerimiz, özel kalıplarımız sayesinde yüksek basınçlı ortamda şekillendirilmiştir, girintiler pürüzsüzdür, cephenize mükemmel uyum sağlar.

Dış Cephe Dekorasyon Ürünleri
Doğal Taş Görünüm Paneli,
Mermer Görünüm Paneli,
Ahşap Panel,
Balkon ve Merdiven Korkulukları,
Oymacılık,
3D Modeller,
Dekoratif Ürünler,
Dekoratif Paneller,
Poliüretan Söve,
Zemin Silme,
Pencere Eşiği,
Kağıt mache,
Çıta,
Kilit taşı,
Köşetaşı,
Rahatlama,
dikme,
Sütun ve Başlık.


Dış Dekorasyon Ürün Özellikleri
Üretilen standart ürün gruplarına ek olarak, dekoratif dış dekorasyon ürünlerimiz, hayal ettiğiniz tasarımları özel imalatla buluşturuyor. Süs kelimesi geniş bir anlama sahiptir ve neredeyse tüm ürün gruplarımızın kullanıldığı geniş bir ürün ve uygulama yelpazesidir. Unutulmamalıdır ki, dekorasyonlar her zaman daha fazla dikkat çeker ve bu alanlarda yapılan çalışmalar daha kaliteli ve daha hassas işçilikle tamamlanmalıdır.

200 yıl ömürlü, dayanıklı, suya dayanıklı, yanıcı olmayan poliüretan malzemeden üretilmiştir. Ürünlerimiz hafif ve kurulumu kolay olduğu için tüketiciden her zaman tam not almıştır.

Poliüretan, dekoratif açıdan en kullanışlı dekoratif kaplamadır. Uygulandığı cephede ekstra mantolama gerektirmez. Kaba sıva üzerine yapıştırılan poliüretan cephe dekoratif ürünlerimiz dayanıklı, yanıcı olmayan, hafif ve 180-200 yoğunluklu kolay uygulanabilir dekoratif ürünlerdir.

Doğru ürünü doğru yerde kullanmak için, uzman teknik ekibimiz dekorasyonunuzdan önce ve sonra her zaman yanınızda olacaktır.

Poliüretan Dış Cephe Dekorasyon Fiyatları
Her şeyden önce, projeniz sadece cephe kaplama işi yapan uzmanlar tarafından incelenmeli ve en iyi ürün ve fiyat analizi yapılmalı ve fiyat talebi müşteri taleplerine göre yapılmalıdır. Özellikle sayaç yapınızı görmeden, projenizi çeşitli sayaç fiyatları veren şirketlere muayene ettirmelisiniz.

Poliüretan hammaddeleri ve ekipmanları farklı döviz kurlarından ithal edildiğinden, internet üzerinden poliüretan adı altında verilen poliüretan pansuman fiyatı, metrekare fiyat bilgisi sizi yanlış yönlendirebilir.

Mimarinizin özel boyutlar gerektirmesi durumunda, ihtiyaçlarınızı özel imalatla karşılıyoruz. Diğer ürünlerimiz veya kafanıza takılan tüm cephe çözümleri hakkında size tamamlayıcı bilgiler vermeye hazırız.

Bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Dış dekorasyon ürünlerimiz ile ilgili detaylar ve fiyat bilgileri için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınıza boya ve malzemeler dâhil mi?

Temiz Dekorasyon olarak, Malzeme dahil fiyat talebinde bulunursanız Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir.

Temiz Dekorasyon olarak, 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Temiz Dekorasyon olarak, Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Temiz Dekorasyon olarak, Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimli fiyat olarak dönüyor.

Temiz Deekorasyon olarak, evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz.