Kartonpiyer Hizmeti

masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Kartonpiyer Hizmeti

Kartonpiyer Hizmeti

Temiz Dekorasyon, işin uzman ve usta ekipmanlarıyla kartonpiyer hizmetlerinde yaptığı işin kalitesi yanında müşteri memnuniyetini maksimuma çıkaran bilinçle hizmet vermektedir.
 

Evet, doğru yerdesiniz, Temiz Dekorasyon ekonomik bir fiyat ile eksiksiz bir kartonpiyer hizmeti sunar.

Evinizin / ofisinizin yeni görünmesini sağlayın. Hoş göz zevkine ve estetiğe önem veren bir anlayışa sahipseniz oturduğunuz yeri sevdiğiniz bir mekana dönüştürün. Kartonpiyer hizmetlerinde  uzman ekibimiz size uygun malzeme  seçiminde rehberlik edecek ve bunu sizin için en ekonomik fiyatla yapacaktır. 

Uzman ekipmanlarımız kalite ve çeşit kombinasyonları hakkında derin bir bilgi birikimi taşır ve hatta kişisel tercihlerinize göre güzel fikirler üretirler ve size en iyi sonucu önerir. Evinizin donukluğunu ve mekanınızın daha önce hiç olmadığı kadar canlandırmanıza yardımcı olurlar. Garantili standart fiyatlar ve güvenilir ustalarla size uygun zamanda ve yerde birinci sınıf kartonpiyer ve diğer her türlü hizmeti sunar.

Temiz Dekorasyon, bölgesinde en iyi kartonpiyer hizmeti çalışmasını sağlar. Temiz Dekorasyon'un ana amacı, müşterilere mümkün olan en kısa sürede ulaşmak ve işlerini görmektir. Müşterilerimize en güvenilir fiyatlarla % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

TEMİZ DEKORASYON:

Konut ve ticari projelerin iç, dış ve diğer her türlü cephe için, kartonpiyer hizmeti işinde tecrübeli eleman ve kullandığı kaliteli malzemelerle en üst seviyede iş yapar.  Temiz Dekorasyon kendi sektöründe yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle iyi bir konuma sahiptir. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar büyük ve gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. 

2010  yılından beri iş alanında rekabetçi bir bir anlayış yaptığı hizmet karşılığında fiyat garantesi vermektedir.  Çalışmalarında en üst kaliteli ürünleri kullanmaktadır. 

Temiz Dekorasyon, işini yapmakla yükümlü olduğu müşterileri için bünyesinde çalışan en iyi profesyonel kadroları sunmaktan mutluluk duymaktadır. Temiz Dekorasyon ailesindeki herkes, kendi disiplinlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip eğitimli birer profesyoneldir. Müşteri hizmetlerinden üretime, eğitimden garantilere, anlayıştan tamamlamaya kadar hepimiz bu hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. 

İŞ YAPMA ANLAYIŞIMIZ:

Piyasada bulunan en kaliteli ürünleri kullanırız. 
Kullandığımız ürünler bölgede ve alanlarında en üst seviyede kalite standardına sahiptir. 
Firma olarak bünyemizde dürüstlük, doğruluk ve kaliteye önem vermek birinci önceliğimizdir. 
Çalışanlarımızı, eğitim, öğretim ve elde ettiğimiz bilgi tecrübeyi müşterilerimizin iş alanına yansıtarak hem yaptığımız işin kalitesini artırır, hem de elemanların kariyerleri ve kişisel yaşamları için mümkün olan en yüksek standartları belirlemeye teşvik için tecrübe olur. Tüm ekip arkadaşlarımız kendileri geliştirmek ve müşterelere daha kaliteli bir hizmet sunmak için her türlü destek ve gelişim imkanlarını kullanmaktadırlar. 

Aldığımız tüm kararlarda işin önemi ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutarız. 

TEMİZ DEKORASYAN:

Kendi iş alanında bağımsız ekipmanlarıyla iş yapar. 2000  yılına dayanan geçmişiyle yaptığı işlerde takdir toplayan bir firmadır. Bugüne kadar, konuttan ticari alanlara, yeni inşaattan sonradan güçlendirmeye, sanayi ve daha birçok alanda büyük bir iş hacmi gerçkeleşmiştir. 

Kartonpiyer işlerinde 2010 Yılından Günümüze Tam 10 Yıldır Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.

İstanbul'un tüm ilçelerinde başta konut, ofisler ve yaşanılabilen hastahane, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda kartonpiyer hizmeti vermekteyiz.

Dilediğiniz renkte ve stilde çalışmalar yürütmekte, dilerseniz kartonpiyer hizmetinin yanı diğer tüm hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. 

Yerine göre kartonpiyer hizmeti verdiğimiz ölçüm ve hacme göre en kısa sürede tamamlamaya çalışmaktayız. 

Ekibimize bağlı kendi alanlarında uzman kartonpiyer ustalarımız ile işinizi en kısa sürede ve titiz işçilik ile tamamlıyoruz. Kırmadan, dökmeden, akıtmadan tüm işlemimizi büyük bir titizlik, ince bir işçilik ve profesyonellikle tamamlıyor ve en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. 1+0 daireden, dublex ve triplex dairelere, tek oda ofisten komple plazaya kadar tüm alanlarda hizmet sunmaktayız.

Özellikle müşterilerimiz arasında fazlaca bulunan okul, dershane, kurs, hastahane, cami mağaza, cafe restoran gibi kurumlara da özel çözümler ve mimari projelere birlikte her türlü kartonpiyer hizmeti vermekteyiz. 

⇒ 1 GÜNDE TESLİM ⇒ MİNİMUM FİYAT POLİTİKASI ⇒ ÜCRETSİZ PROJELENDİRME

Tüm kartonpiyer çalışmalarınızı 1 günde teslim ediyor, büyük metre kareli işlerinizi ise en kısa sürede tamamlıyoruz. Minimum fiyat politikamız ile işlerinizi düşük maliyetler ile tamamlıyoruz. Ayrıca iş sözleşmesi öncesi ücretsiz keşif ve projelendirme hazırlıyoruz.

NE ZAMAN GELEBİLİRİZ?
Bizi aradığınız andan itibaren en kısa sürede aciliyet durumunuza göre tam olması gereken zamanda orada olur.

Mail: info@temizdekorasyon.com

Tel: 0 537 234 11 68

Zeytinburnu kartonpiyer ustası
En iyi kartonpiyer ustalarımızla Zeytinburnunda kartonpiyer ustası ile en ekonomik fiyatlar bizde Zeytinburnu bölgesinde ve yakınlarında bulunan usta ekibimiz istediğiniz her çeşit kartonpiyer uygulama hizmeti sunmaktadır. İster klasik ister dekoratif kartonpiyer alanında yılların verdiği deneyim, bilgi birikim ile hizmet veriyoruz.

kartonpiyer işinde uzman ve işin ehli bir uzman ekipman arıyorsanız tam adrese gelmişsiniz demek. Evinizi, ofisinizin kartonpiyer hizmetini yaparken işe başlamadan önce eşyalarınızı izole ederek uygulama esasında toz, kir ve her türlü zarar görmemelerine karşı koruyoruz. 0 537 234 11 68 telefonu arayın bizi yapılacak iş ile ilgili bilgi verin ananın da zaman kaybetmeden fiyat bilgisi edinin..

Zeytinburnu kartonpiyer ustası ev ve iş yerlerinizin acil çözümünde ne ihtiyacınız varsa hemen arayın aynı gün içinde hizmet sunma imkanına sahibiz. İstalarımızın her biri en az 15 yıllık iş deneyimi vardır. Lütfen bizi aracı taşeron veya teklif sistemleri ile karşılaştırmayın biz bu işi meslek edinmiş yıllardır binlerce ev iş yerinin kartonpiyer işlerini yaparak deneyim kazanmış bir ekibe sahibiz.

Nasıl çalışırız

( 1) kartonpiyer uygulamasına hassas bir biçimde hazırlık çalışması yapılır.

(2) Mekanın zarar görmemesi ve iyi bir kombinasyon için en ince detayına kadar çalışma sağlanır.
(3) Her türlü ince detay düşünülerek mekanın bir bütünlük içinde görünmesini sağlar.

(4 ) Duvar ve mekanın uyumuna bakılır.

(5 ) Yapılacak yerler yerine göre en iyi şekilde kartonpiyer hizmeti uygulanır.

(6) İş bitiminde müşteri memnuniyeti esas alınır.

(7) Eviniz ter temiz profesyonelce kartonpiyer hizmetiı yapılmış bir şekilde size teslim edilir

kartonpiyer hizmeti işi ciddi bir iştir ucuza kapatıram diye düşündüğünüzün 5 katı para çıkmasın cebinizde her işin ustası olduğu gibi kartonpiyer hizmeti işinde ustalık beceri gerektirir yıllarca emek vermek çekirdekten yetişmek gerek en önemlis alçı uygulamasını çok iyi bilmek gerekir her önünüze gelene iş yaptırmayınız. 

Kartonpiyer nedir

Kartonpiyer mimari dünyasında, evinizin hem iç hem de dış duvar ve çatı arasında oturan yatay, dekoratif bir kalıptır. 'kartonpiyer', 'çıkıntı' anlamına gelen İtalyanca bir kelimedir, bu yüzden endişelenmeyin, bugün araştırdığımız kartonpiyerlerden kurtulmak için bir ponza taşı veya başka bir malzemeye gerek yoktur.

Evinizin iç kısmında, kartonpiyerleri çatınız için süpürgelik olarak düşünebilirsiniz. Duvarı süpürgeliklerin yaptığı gibi çarpma ve çizilmelere karşı korumak için tasarlanmamış olsalar da , benzer bir işlev sağlarlar. Kartonpiyerler, duvarınızla çatınız arasındaki çirkin eklemleri gizlemek için tasarlanmıştır. Ayrıca, alçıpan çatlamasına yol açabilen ahşabın genişlemesine ve büzülmesine izin vermek için alçıpan ve ahşap çerçeveleme arasında kalan boşluğu gizlemeleri de amaçlanmıştır.

Kartonpiyerler ayrıca evinizin estetiğini artırmak için tasarlanmış süpürgelikler ve arşitravlar gibi dekoratif bir işleve sahiptir. İç kartonpiyerler diğer kalıplama stillerinden bazıları kadar ayrıntılı değildir, ancak çatı çizgisinin hemen altındaki dış duvarların üstünden çıkıntılı süslü pervazlara sahip evler gördüğünüzde, bunlar dış kartonpiyerlerdir.

Klasik iç kartonpiyerlere bir örnek.
Kartonpiyerler ne için kullanılır?
Evinizde belirli bir yetenek veya stilistik özellik yaratmanın yanı sıra, kartonpiyerler de mimari işlevsellik sağlar. Bu işlevsellik iç ve dış kartonpiyerler arasında farklılık gösterir.

İç kartonpiyerler
İç kartonpiyerler bir dizi fonksiyon sağlar. Yukarıda belirtildiği gibi, duvarınız ve tavanınız arasındaki bağlantıları gizlemek ve alçıpandaki çatlakları örtmek için kullanılırlar. İç kartonpiyerler, genellikle gölgelerin olduğu karanlık köşelerden gelen ışığı saptırarak bir odayı aydınlatmak için de tasarlanmıştır. İç kartonpiyerler de göz alıcılarsa bir odayı daha büyük gösterebilirler çünkü gözlerinizi tavana doğru çekerler.

İç kartonpiyerler ayrıca kitaplıkların, mutfak dolaplarının üzerinde veya pencere uygulamaları olarak bulunabilir. Dolapların ve kitaplıkların üzerindeki kartonpiyerler genellikle oldukça incedir, bir pencerenin üzerindeki bir kartonpiyer, panjurlarınızı veya perdelerinizi kapatmak için kullanılan mekanizmayı gizlemek için kullanılabilir. Bu kartonpiyerler, bir bez tabakası veya sadece MDF kerestesinden yapılmış bir tahta ile doldurulmasına bağlı olarak yumuşak veya sert olabilir.

Dış kartonpiyerler
Dış kartonpiyerler, özellikle bir binanın yanından projeksiyon yapanlar, yağmur suyunu binadan uzaklaştırarak dış duvarları korumak için tasarlanmıştır. Konutlarda, çatı saçakları veya oluklar bu işlevi yerine getirebilir. Ancak dekoratif bir görünüme sahipse bir saçak da kartonpiyer olarak kabul edilir.

Modern kartonpiyerler nelerden yapılmıştır?
Modern kartonpiyerler tipik olarak kereste ve MDF'den (Orta Yoğunlukta Lif Levha) yapılır, ancak sıva, kağıt kaplı sıva, alçıtaşı, poliüretan veya genleşmiş polistirenden de yapılabilir.

Ahşap kartonpiyerler bir odada belirli bir karakter sağlar. Evlere zarif, bitmiş bir görünüm kazandırırlar ve kereste kullanmanın ek maliyeti, malzemenin doğal ve otantik estetiği ile dengelenir. Kurulduktan sonra büzülmeyi veya eğrilmeyi önlemek için kereste uygun şekilde işlenmelidir.

MDF kartonpiyerler, boyamayı kolaylaştırmak için muhteşem pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Doğal ahşap taneleri içermezler, ancak MRMDF (Neme Dayanıklı Orta Yoğunluklu Fibreboard) kullanarak, aşırı sıcak ve soğuk veya nemli koşullarda kalıpların büzülmesi veya bükülme riskinden kaçınırsınız.

Çoğu ev süpürgelikler, arşitravlar ve kartonpiyerler için kullanılan kalıp malzemeleri arasında tutarlılığı koruyacaktır. İç mimarlar, ev içinde genel bir sinerji yaratan birleşik bir görünüm oluşturmak için kalıpların renk şemalarını da eşleştirebilir.

Kartonpiyerlerin Tarihi
Klasik mimaride, bir kartonpiyer, bir düzenin üç seviyesinin tepesiydi. Antik Yunanistan'da, bir entablature, bir arşitrav, ilk katman, ortadaki bir friz ve en üstteki en dekoratif özellik olan kartonpiyerten oluşan bir sütun sırasının üzerinde oturacaktı.

Antik Yunan ve Roma mimarisinde, yağmur suyunu modern zamanlarda olduğu gibi binadan uzaklaştırarak binaların kenarlarını korumak için de kullanılmıştır. kartonpiyerlerin dekoratif özelliği zenginlik ve güç göstermede önemliydi. kartonpiyer tasarımları, benzersiz üniforma tarzları nedeniyle belirli konutların aile sahipliğini tanımlamak için de kullanılabilir.

Tarihi kartonpiyerlere bir örnek.
Kartonpiyer Çeşitleri / Stilleri
Kartonpiyerler çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. İç kartonpiyerin büyüklüğü odanın büyüklüğüne bağlı olacaktır ve stil çoğunlukla evdeki diğer kalıpların temasına, dönemine veya estetiğine dayanacaktır.

Süpürgelik tahtalarına veya arşitrav stillerine benzer şekilde , dönemsel evlerde, özellikle Viktorya döneminden olanlar, kartonpiyerler daha ayrıntılı ve dekoratif olurken, daha çağdaş ve modern evler daha şık ve daha temel kartonpiyer tasarımlarına sahiptir.
Dış kartonpiyerler evin dönemine bağlıdır. Modern evler, suyu duvarlardan uzağa yansıtmak için oluklar veya temel saçaklar kullanabilir, ancak modern ev sahipleri bile evlerine bir karakter ve yetenek duygusu eklemek için harici bir kartonpiyer kullanabilirler.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınıza boya ve malzemeler dâhil mi?

Temiz Dekorasyon olarak, Malzeme dahil fiyat talebinde bulunursanız Evet sitemizde gördüğünüz ya da evinizi incelerken verdiğimiz fiyatlarımıza boya, malzeme ve işçilik hizmeti bedeli dahildir.

Temiz Dekorasyon olarak, 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 gibi daire tipi boya ve badana çalışmalarımız tek bir günde profesyonel ekibimizce tamamlanmaktadır. Çok odalı, çok katlı çalışmalarımızda yine kalabalık ekip çalışması ile tek günde çalışmayı tamamlayabilir ya da 2 güne çalışmayı bölebiliriz.

Temiz Dekorasyon olarak, Firmamız Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen, ev şekli ve duvarların durumuna göre sizlere en uygun boya markasını sunacaktır.

Temiz Dekorasyon olarak, Bizler boya ve badana hizmetini meslek edinmiş, bu alanda profesyonel ekip kurmuş, bu alanda şirketleşmiş ve yatırımlar gerçekleştirmiş bir firmayız. Her biri alanında uzman ve profesyonel personelimiz ile her gün birden fazla projeyi tamamlıyoruz. Bu anlamda maliyetlerimizi minimize etme şansımız oluyor. Bu da sizlere indirimli fiyat olarak dönüyor.

Temiz Deekorasyon olarak, evet İstanbul içinde tüm ilçelere hizmet veriyoruz.